ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Сухој Су-27 и неговите варијанти

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty11/5/2013, 13:33

Често пати, иако не секогаш, кога Западот експериментирал барајќи некакви револуционерни решенија, Русите излегувале со просто едноставни но практични решенија... е сега...на кој прв ќе му текне Smile
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty11/5/2013, 13:43

тоа е словенска практичност jupii или пак руска можеби е поубаво да кажам-како маслогрејката на Т-34 хе хе Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty12/5/2013, 00:46

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 941644_10151338079186362_570670953_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty12/5/2013, 01:00

Ух каква слика! Браво легионеру ziveli
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty22/5/2013, 00:04

Нов џам... Су-27СМ3

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 143473_85571421_01-01-01-01-58red-SU-27SM3
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty1/6/2013, 17:52

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Photo_101452

Su-27SM3
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty24/6/2013, 12:21

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 113940_342954723_Su-27%20906
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty22/8/2013, 02:12

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 1176365_512563538822358_1625669552_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty3/9/2013, 12:56

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 1176389_645549855479831_615481229_n

Ова е у прицнип СУ-27, само е понапредена малку за да може да слетува на носач на авион, со нов назив Су-33 .. ? Грешам или.. :/

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty3/9/2013, 16:09

И има канарди.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сухој Су-27 и неговите варијанти   Сухој Су-27 и неговите варијанти - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сухој Су-27 и неговите варијанти
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: