ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Mil Mi-26 Halo

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty29/5/2013, 11:16

Ама се надеваме за во иднина .. Cool

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty1/5/2014, 20:23

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Attachment

Mil Mi-26 Halo - Page 2 JLk4sFZ

Mil Mi-26 Halo - Page 2 JhUXMSG
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty1/5/2014, 20:35

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Kgrpw1O

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Qlbjt10

Mil Mi-26 Halo - Page 2 GBoBc50
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинMil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty27/5/2015, 22:00

Една случајна, во 2001 кога ни пристигна воена помош од Русија  vojnik vesel

Mil Mi-26 Halo - Page 2 15
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty27/5/2015, 22:04

MISFIT напиша:
Една случајна, во 2001 кога ни пристигна воена помош од Русија  vojnik vesel

Mil Mi-26 Halo - Page 2 15
Да во Крушево.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Mil Mi-26 Halo
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: