ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Mil Mi-26 Halo

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty25/2/2013, 15:08

Mil Mi-26 Halo Avacia-1054
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty23/5/2013, 22:04

Mil Mi-26 Halo Attachment
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty24/5/2013, 01:51

Доколку внимателно ја разгледате сликата ќе забележите нешто интересно! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty24/5/2013, 11:01

Frogfoot напиша:
Доколку внимателно ја разгледате сликата ќе забележите нешто интересно! Wink

УСА? scratch

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty24/5/2013, 13:34

да! ziveli
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty24/5/2013, 19:38

ова фотомонтажа е некој штос,као руска инвазија на америка...добра идеја Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty24/5/2013, 19:42

Незнам на airliners.net да примаат фотомонтажи Smile
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty28/5/2013, 00:02

може и не е,не гарантирам инаку лично мислење мое е,а може е од некое гостување во америка кој го знае ... scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty28/5/2013, 20:53

И 2 борбени хеликоптери под полна опрема со него ? scratch Хм, ја би рекол барем мене така ми личи, на ист аеродром во Русија слетал америчкиов авион .. нели е можно и тоа сценарио ?

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty29/5/2013, 00:18

Така ке да е, колку што знаеме руски хеликоптер особено Ка-52 и Ми-26 немаат отидено на америчко тло. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Mil Mi-26 Halo Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-26 Halo   Mil Mi-26 Halo Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Mil Mi-26 Halo
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: