ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Маскирни униформи

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty15/3/2016, 21:08

Мислам multicam-ов.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty15/3/2016, 23:00

А кројот ?
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty18/10/2016, 19:22


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty30/8/2017, 14:59
______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty20/1/2018, 03:16

Дечки имам едно прашање.Сакам да си купам од нет панталони во мултикам шара.Па дали би можеле да ми кажете од која компанија/произведувач да гледам,и да се разбереме цените да не се нафурани.Да бидат во нормала да можам да си дозволам да земам. Very Happy

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty18/5/2018, 19:46

ESN напиша:
Дечки имам едно прашање.Сакам да си купам од нет панталони во мултикам шара.Па дали би можеле да ми кажете од која компанија/произведувач да гледам,и да се разбереме цените да не се нафурани.Да бидат во нормала да можам да си дозволам да земам. Very Happy

За мали пари а добар квалитет ги имаш Pentagon.

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty19/5/2018, 09:33

Друже ама Пентагон немаат панталони во мултикам шара

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty19/5/2018, 11:14

ESN напиша:
Друже ама Пентагон немаат панталони во мултикам шара

Имаат Pentacamo што е блиску до multicam а не се скапи.

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty19/5/2018, 14:35

Генерал напиша:
ESN напиша:
Друже ама Пентагон немаат панталони во мултикам шара

Имаат Pentacamo што е блиску до multicam а не се скапи.
Ја знам пентакамо,многу е поразлична и ич не ми фаќа око

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty14/8/2018, 14:16

Која легенда... Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Маскирни униформи - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Маскирни униформи   Маскирни униформи - Page 8 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Маскирни униформи
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: