ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Оклопни и Транспортни Камиони

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty21/8/2014, 15:45


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty27/8/2014, 19:40


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty27/8/2014, 19:51


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty27/8/2014, 21:01


______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty27/8/2014, 23:17

Па ај викам да не скржавам со инфо, да споделам со другарчињата. Smile
Мило ми е ако некој воопшто го интересираат вакви работи, мада гледам омладина слабо нешто трза на воена техника.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty28/8/2014, 12:24

Alvar напиша:
Па ај викам да не скржавам со инфо, да споделам со другарчињата. Smile
Мило ми е ако некој воопшто го интересираат вакви работи, мада гледам омладина слабо нешто трза на воена техника.

За техника воопшто..
Мислам не видов страна на краз , маз и баз за списокот да е комплетен.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty8/10/2014, 23:57


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty12/11/2014, 21:28

KAMAZ-63968 Typhoon

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-02

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-03

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-04

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-05

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty12/11/2014, 21:30

Ural-53099

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-07

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-08

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-09


Ural-4320VV

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-11

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Oboronexpo2014part2-12
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty27/11/2014, 13:51

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 SXfLHm7

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни и Транспортни Камиони
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: