ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Оклопни и Транспортни Камиони

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty3/8/2013, 18:00

Мечка си е мечка. Wink 

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty3/8/2013, 18:03

Ди бесте ди бесте...Very Happy 

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty3/8/2013, 18:09

Баш! Laughing 

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty14/8/2013, 20:42

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 1174615_609023575804864_1903530694_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty6/10/2013, 20:40

Ова оклопен автобус Very Happy 

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Attachment
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty15/6/2014, 23:00


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty26/6/2014, 02:45

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 QEHV5jX
Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 IGhH7xc
Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 LEazmnR

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty16/7/2014, 22:54

Дали ова е модивициран ТАМ-110,не можам да го индификувам а многу ми личи на ТАМ-110

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 JnEEP5U
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty16/7/2014, 22:59

110-ка е, само му монтирале заштитни челични профили.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty17/7/2014, 00:18

Обаво ја имаат средено иако им е за обука
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни и Транспортни Камиони
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: