ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Оклопни и Транспортни Камиони

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty28/1/2013, 02:06

Оклопни и Транспортни Камиони 114138_71542104_s1m5i8

Вака треба да изгледа еден воен камион, нит го изрешетале низ церада и притоа побиле 10тина војници, нит нагазил на мина па пепел се сториле, туку прав правцат МРАП!  Cool
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty28/1/2013, 07:37

Frogfoot напиша:
Оклопни и Транспортни Камиони 114138_71542104_s1m5i8

Вака треба да изгледа еден воен камион, нит го изрешетале низ церада и притоа побиле 10тина војници, нит нагазил на мина па пепел се сториле, туку прав правцат МРАП! Cool

Обично Руските направии се Грди ама Тајфунов не е таков концепт.
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty25/4/2013, 14:36

и русиве не се веќе сировина како што беа,напредуваат со голема брзина-околу дизајнот мислам Smile
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty25/4/2013, 14:54

Мора да се во тек со времето, допрва ќе слушаме за нив ние особено во делот на морнарицата и авијацијата...КоВ му е некако стандард Smile
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty7/5/2013, 20:28

Оклопни и Транспортни Камиони 122866883afee472ce73324Де бе , што му фали на овој од 2001-та, и овој е ‘‘отпорен‘‘ на мини и куршуми ? Cool Cool

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty7/5/2013, 23:26

Пробај помини на една противтенковска да видиш колку е Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty8/5/2013, 00:17

Frogfoot, ти се молам, доволна е една петарда Cool

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty28/5/2013, 14:50

Оклопни и Транспортни Камиони 95OyN0o8eYQAjbVNwM9nfuS6QzXa4N0o91

Оклопни и Транспортни Камиони 9AP3h1LZdXkzOx17Q5ixVETClJsHqFxg1eY

Оклопни и Транспортни Камиони Bw_gff_kl_4_grizzly-005


______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty2/8/2013, 13:32

Оклопни и Транспортни Камиони B3982d7f5183

Оклопни и Транспортни Камиони Y6ZPXO4
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty3/8/2013, 16:39

Оклопни и Транспортни Камиони 970221_624935094207974_1831959334_n
Права мечка..

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оклопни и Транспортни Камиони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оклопни и Транспортни Камиони    Оклопни и Транспортни Камиони Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оклопни и Транспортни Камиони
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 7Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: