ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Борбени хеликоптери

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty22/1/2019, 21:11

Колку е чарина за половни хеликоптери?

At least 21 (by my count) surplus AH-1W SuperCobra attack helos shrink-wrapped at the #AMARG boneyard in #Arizona ahead of potential resale to international customers

Борбени хеликоптери - Page 10 DxDMoUtWoAIExbB
Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1013

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty22/1/2019, 21:53

Ова половни конзервирани хеликоптери чекаат купец ? Колку бараат САД за нив ?
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty22/1/2019, 22:42

Чекаат модернизација,и одобрување за продажба,не ги давааат на секого ко секој дил

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1013

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty12/10/2019, 18:53

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1013

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty16/12/2019, 19:14

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty20/12/2019, 16:46

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Борбени хеликоптери - Page 10 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 10 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Борбени хеликоптери
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: