ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Борбени хеликоптери

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty12/3/2014, 17:12

Борбени хеликоптери - Page 5 6j7n4H5
Борбени хеликоптери - Page 5 8bJbstd

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty24/7/2015, 15:51

Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 02:41

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9006

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 10:28

Кога сме кај тркава со EC665, кој е побрз... Porsche 911 Turbo S, или AGM-114 Hellfire? Very Happy

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 20:11

Alvar напиша:
Кога сме кај тркава со EC665, кој е побрз... Porsche 911 Turbo S, или AGM-114 Hellfire? Very Happy

Уште нешто боде очи !
Обете летала тргнаа во обрушување!
И колата ги доби потребните 2-3 секунди.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
debarska

debarska

Број на мислења : 83

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 21:07

Вратете се на почетокот Go down
debarska

debarska

Број на мислења : 83

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 21:16

znam deka ima borbena  varijanta ama manevrite mu se muva

https://www.youtube.com/watch?v=unRKKRZMAVI

https://www.youtube.com/watch?v=uYbx5H5e9Es

ednas germanija ke ni dvase 15-16 ama ne gi zemavme neznam za so
Вратете се на почетокот Go down
debarska

debarska

Број на мислења : 83

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty25/10/2015, 21:21

Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty26/10/2015, 01:34

debarska ќе те молам видеата да ги ставаш со опцијата за јутуб која ја имаш кога постираш линк во алатната трака.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty26/10/2015, 13:11

И да користиш кирилично писмо
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Борбени хеликоптери - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Борбени хеликоптери   Борбени хеликоптери - Page 5 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Борбени хеликоптери
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: