ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тактичка стрелба - Tactical shooting

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty9/5/2017, 13:14

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty12/5/2017, 23:59

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty17/6/2017, 15:00

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty5/9/2017, 00:57

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty28/9/2017, 14:44
Пациенти. Shocked

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty16/7/2018, 14:17

Дечки пошто не најдов по соодветна тема тука ќе прашам. Има ли тука редовни посетители на Камник, ЗИП или некое друго стрелиште?
Јас лично сум редовен пациент и оставам бајаѓи пари таму кога одам. Ако сака некој па може и размена на искуства или да си ги измериме мечовите ziveli

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty19/7/2018, 11:34


Острење сечила

P.S. Кој ќе ми каже што згрешив тука?

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty19/7/2018, 11:43

Намерно ја направи грешката така? Smileоколу репетирањето. Уз пат. Гледам дека си фан на пуцачини. Обезбеди си патрони 12/76 за сачмарка, и мојата ти стои на располагање. Фабарм САТ-8 профорс, телескопски кундак, полуавтомат. Услов, темелно заедничко чистење после користење, пошто увек го јадам сам.
Вратете се на почетокот Go down
MISFIT

MISFIT

Број на мислења : 231

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty19/7/2018, 12:04

Не беше намерно. И ке кажам точно што е само да видам дали ќе примети некој. Инаку фала за понудата, ама не верувам дека дозволуваат со такви ѕверки по стрелиштава...(можда во некоја вукојебина)

______________________
To us and those like us, damn few.
Вратете се на почетокот Go down
leopardБрој на мислења : 516

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty19/7/2018, 12:09

На Камник,на отвореното, јас таму си пукам.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 8 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тактичка стрелба - Tactical shooting
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: