ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тактичка стрелба - Tactical shooting

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty29/8/2015, 23:05

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty5/10/2015, 00:01

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty11/10/2015, 12:58

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty16/1/2016, 18:52


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty4/2/2016, 15:17

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty4/3/2016, 13:28

Види го ти Keanu Reeves (алиас Neo), парче напраи. Twisted Evil


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинТактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty4/3/2016, 16:13

Заборавил дека завршиле со снимање на Матрикс lol!
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty19/3/2016, 10:46


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty28/6/2016, 17:01


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty29/7/2016, 23:22

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 7 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тактичка стрелба - Tactical shooting
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: