ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тактичка стрелба - Tactical shooting

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty16/2/2014, 15:51300 метри. affraid 

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty16/2/2014, 16:51

И коро пиле ке набоде зрно кад тад.

______________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty16/2/2014, 17:06

Очигледно не си ги гледал другите клипови со жабаров Zero.  Smile 

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty16/2/2014, 22:10

Цар!
Вратете се на почетокот Go down
mojsejko

mojsejko

Број на мислења : 15

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty17/2/2014, 04:23

Instructor “ZERO” Е еден од основачите Spartian360tacticaldefance ако не се лажам http://www.spartan360tacticaldefence.com/ Тие предаваат многу видови на курсеви. И јас требаше да одам но зажал тоа не се случи.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty16/3/2014, 17:47Мрдната работа рускиов дрил.  Shocked 

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
beowulf

beowulf

Број на мислења : 765

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty17/3/2014, 13:54

Alvar напиша:


Мрдната работа рускиов дрил.  Shocked 
Russia's toughest. Twisted Evil 
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty13/6/2014, 19:56


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9008

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty7/9/2014, 19:23


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
JKD

JKD

Број на мислења : 3140

Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty7/9/2014, 20:47

9:55

добар канал,дечково се разбира од оружје,за разлика од кај нас во Србија имаат свои клубови и можеш да тренираш,како што можеш карате или пливање...дури имаат и нивни полигони,како што гледате,за тактичко гаѓање.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тактичка стрелба - Tactical shooting   Тактичка стрелба - Tactical shooting - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тактичка стрелба - Tactical shooting
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 10Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: