ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty24/10/2013, 00:18

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 526834_10151504181058374_1768064301_n
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty24/10/2013, 00:33

Ова е наш
по зарганата цевка го познав.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty24/10/2013, 01:17

Аха Laughing 
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty24/10/2013, 13:12

Frogfoot напиша:
Аха Laughing 
Лажам.Very Happy 
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9003

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty3/12/2013, 16:20
______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty3/12/2013, 16:41

АРМ ги има во посед и 2 та типа.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9003

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty5/12/2014, 00:07


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9003

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty17/6/2015, 17:08

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 M54YI7J

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9003

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty15/7/2015, 02:41

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 DiVc5K6

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
m-r.niceguy

m-r.niceguy

Број на мислења : 45

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty19/1/2016, 01:00

Тешки ПУШКОмитралези? Сериозно? -.-

______________________
Не постојат факти, само добро основани претпоставки.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: