ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty21/1/2013, 09:21

Frogfoot напиша:
Фала Волф.

Na Viki ima brojka od 150 !
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty21/1/2013, 12:30

Тешко тоа.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty21/1/2013, 12:58

Alvar напиша:
Тешко тоа.

So se 30 tinata na Vlado Popovski.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty5/2/2013, 12:37

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 3X1dhQh

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 P5K5R0w

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty21/3/2013, 23:35

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty27/5/2013, 14:23

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 T5xS2vL

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty21/6/2013, 17:49


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
beowulf

beowulf

Број на мислења : 765

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty26/6/2013, 22:09

Ауууу кочење бровингов на клипот.Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty26/6/2013, 23:12

Да, убав бицепс разви типов. Very Happy

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty27/6/2013, 00:56

Навистина, ептен проблематичен, сите се вакви или поради условите? Читав, подмачкувањето во пустински услови било како да ставаш лепило.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)   Тешки пушкомитралези (12.7мм+...) - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тешки пушкомитралези (12.7мм+...)
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: