ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 UAV - беспилотни летала

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   2/7/2014, 13:08

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   29/9/2014, 18:00Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   19/10/2014, 10:21

Интересна алатка развиваат русиве.

Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   19/10/2014, 14:14

Малку поголемо од што мислев jupii
Ко на американските дронови да им поминало времето пред 40 години...
А не сфатив што се црвените боци, функција на батерии имаат?
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   12/3/2015, 17:35

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   21/3/2015, 00:45Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   19/6/2015, 15:23

Rusite me zaprepastija totalno...

_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
JKD

JKD

Број на мислења : 3140

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   6/11/2015, 00:39

зошто не инвестираат нашиве во вакво нешто ? да купат 2-3 вакви,не мора повеќе
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   11/4/2016, 22:29

Српски пегас со ТВ наведуван(и)а ракетаВратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10312

ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   10/1/2017, 23:53

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: UAV - беспилотни летала   

Вратете се на почетокот Go down
 
UAV - беспилотни летала
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Беспилотни летала-
Отиди до: