ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Авионски несреќи

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Re: Авионски несреќи   17/2/2014, 22:18

Вратете се на почетокот Go down
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Re: Авионски несреќи   17/5/2014, 16:42

Photo of a Royal Saudi AF F-15 being recovered after if crashed into the sea. the pilot died in the incident.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

avatar

Број на мислења : 9937

ПишувањеПредмет: Re: Авионски несреќи   18/7/2014, 23:22

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Авионски несреќи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Авионски несреќи
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Воени воздухопловства-
Отиди до: