ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39
АвторПорака
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty24/8/2019, 21:52

Alvar напиша:
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 MCpaBzB
Да ти ебам пушката да ти ебам.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty16/9/2019, 12:49

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 BFeKuhE

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty25/10/2019, 14:18

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 LBpgZVS
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 RqLdjmX

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty25/10/2019, 19:34

Alvar напиша:
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 LBpgZVS
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 RqLdjmX
Брат ај доста со Г95 жити се,не за друго туку криво ми е шо ово чудо нема никогаш да го видиме а не па да го поседуваме.
Sad

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty25/10/2019, 23:32

Very Happy

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36   Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36 - Page 39 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Heckler & Koch Автоматски пушки 416, 417, G28, M27 IAR, G36
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 39Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: