ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Артилериски орудија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
АвторПорака
beowulf

beowulf

Број на мислења : 765

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty6/5/2013, 22:19

Можам да замислам какво доживување е да се биде до самоходкава за време на пукање. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
dt71Број на мислења : 9

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: KMW Donar   Артилериски орудија - Page 4 Empty7/5/2013, 12:51

Na makedonija i trebaat vakvi raboti
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty7/5/2013, 12:54

Се сложувам, но за такви прво и требаат вакви. Smile


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Leo123

Leo123

Број на мислења : 2

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty11/5/2013, 17:32

ova e balisticko oruzje

______________________
[i] Leo123 :<3:
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty23/5/2013, 19:29

Twisted Evil

Артилериски орудија - Page 4 3368346170_7cd68fa6b5

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty23/5/2013, 22:22

Артилериски орудија - Page 4 Y3oTc96
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty24/5/2013, 01:50

Добра сенка држи мрежава.. Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty24/5/2013, 14:14

Legija91 напиша:
Twisted Evil

Артилериски орудија - Page 4 3368346170_7cd68fa6b5
ЛОНГ ТОМ 203 мм
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9002

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty8/6/2013, 18:03

Артилериски орудија - Page 4 69umydM

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10545

Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty11/6/2013, 19:47

Артилериски орудија - Page 4 9NNnTfK

Артилериски орудија - Page 4 J0z0yyJ

Артилериски орудија - Page 4 W4QHOIQ

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Артилериски орудија - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Артилериски орудија   Артилериски орудија - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Артилериски орудија
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 16Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Артилерија-
Отиди до: