ОДБРАНА



 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
АвторПорака
shady3



Број на мислења : 113

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty11/10/2012, 21:59

Зоран напиша:
E.B.R so javelin NICE...
abe najjaki sme, u policija! jupii

Kade gledash EBR Zoran? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty11/10/2012, 22:00

shady3 напиша:
Зоран напиша:
E.B.R so javelin NICE...
abe najjaki sme, u policija! jupii

Kade gledash EBR Zoran? Smile

Vo pikseliziranata uniforma ????
Normalno se shalev!!!!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty18/10/2012, 23:44

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 689193vm0
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty29/10/2012, 11:58

Презентација на Прилепски Еурокопозит. Ова кога господ одеше по земја.
"Стршлен", М-80 ''Зоља'' и М-79 ''Оса''.

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Dc24

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Dc25

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty29/10/2012, 12:02

Не е баш рачен ракетен фрлач... но го имавме едно време (додека не се поарчи муницијата).

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 P1010159gb736d5et8

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty29/10/2012, 14:41

МИЛАН 2

го имаме уште не му фали ништо со мала преправка на шината истрелува и маљутка 2+ може и термобаричка.....
имаше и натпис во Штит.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty7/1/2013, 01:20

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Soldiers_bazooka_desktop_1000x662_hd-wallpaper-967704
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3760

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty7/1/2013, 11:48

Frogfoot напиша:
Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Soldiers_bazooka_desktop_1000x662_hd-wallpaper-967704

на опера не ја гледам сликава!
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8875

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty7/1/2013, 11:52

Ни ја не ја гледам на Firefox и на Chrome.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty7/1/2013, 12:45

Хм..значи како минатиот пат кога поставив брдо слики. Од оваа страниа не се гледаат кај вас, кај мене да. Шајзе. Ќе го поставам линкот па видете ја.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)   Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...) - Page 4 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Рачни ПО ракетни фрлачи (RPG, Zolja, AT-4...)
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 15Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: