ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Сретства за Против Оклопна борба

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty21/4/2017, 00:36

Momak od Gjorce напиша:
http://n-4-1.dcs.redcdn.pl/file/o2/defence24/SkanerD24/2017-04/D24_F01.mp4

Besa trans комбево парчиња. Laughing

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty21/4/2017, 15:29

Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty3/5/2017, 22:56

Не е рачен ама...
Србиве имаат проблем со „новите“ Маљутки,според еден српски форумаш,новата маљутка која требаше да има подолг дострел и поголема пробивна моќ,има проблем со крилцата на ракетата,на пробните тестови на ракетата пред неколку дена,летала само 200м,а треба да има 5км дострел...

Па затоа на денешната презентација беше покажана „новата“,а лансирана „старата“

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Jov_7261_1493808090

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 NWZZCU0

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 XyR4WM7
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty15/5/2017, 13:18

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 997

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty4/6/2017, 21:31

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty6/4/2018, 23:26Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty6/4/2018, 23:54

Системов боли глава, FPS HD пренос на разнесување непријателска сила. Cool

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty7/4/2018, 00:25

A и сигурно ќе биде најсолен на пазарот па и од тоа ќе боли глава Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty18/4/2018, 22:43

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty19/5/2018, 00:00

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сретства за Против Оклопна борба   Сретства за Против Оклопна борба - Page 14 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Сретства за Против Оклопна борба
Вратете се на почетокот 
Страна 14 of 16Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: