ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Срушени воздухоплови на територијата на екс-СФРЈ

Go down 
АвторПорака
SIG

avatar

Број на мислења : 5801

ПишувањеПредмет: Срушени воздухоплови на територијата на екс-СФРЈ   4/4/2012, 13:25

Приказна од хрватски Србин кој се борел на хрватска страна..

Вратете се на почетокот Go down
 
Срушени воздухоплови на територијата на екс-СФРЈ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Воени воздухопловства-
Отиди до: