ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Mil Mi-24 Hind

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty6/5/2013, 21:21

Frogfoot напиша:
Сеуште не се повлечени? Нели најавуваа дека ќе ги повлечат.

Унгарците ке ги повелкуваат не Чесиве,грешка си нешто...унгарците скоро ги повлекоа сите,а оној што го спремаа неколку страни наназат што ги стававав сликите,го спремаа за во воен музеј,со ознаки на маџарско ратно воздухопловство во време на СССР...
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty13/5/2013, 15:30

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty20/5/2013, 13:13

Mil Mi-24 Hind - Page 6 GgUNZOE

Mil Mi-24 Hind - Page 6 DpMiU8q
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty21/5/2013, 00:20

Mil Mi-24 Hind - Page 6 246496_405891132783703_1559838363_n
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty21/5/2013, 11:57

Хахахах, е пооригинална маскирна шема не сум видел aplauz
Вратете се на почетокот Go down
Goran ApostoloskiБрој на мислења : 113

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty21/5/2013, 16:01

е ваква дигиталка нас ни треба ха ха навистина одлично jupii jupii ,ова ко за Ред Бул Ер Рејс lol!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5817

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty22/5/2013, 00:03

Еве една убава позадина...

Mil Mi-24 Hind - Page 6 132270_273827758_Helicopters_wallpapers_158
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty18/6/2013, 14:35

Mil Mi-24 Hind - Page 6 23915Mil Mi-24 Hind - Page 6 22714Mil Mi-24 Hind - Page 6 P1030516
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty21/6/2013, 01:33

Mil Mi-24 Hind - Page 6 1001628_214107145405204_890163806_n

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10550

Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty10/7/2013, 23:26

Mil Mi-24 Hind - Page 6 8869_220114418137810_635789177_n
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Mil Mi-24 Hind   Mil Mi-24 Hind - Page 6 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Mil Mi-24 Hind
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 12Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Хеликоптери-
Отиди до: