ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

(VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А   (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty7/5/2013, 14:02

Си ги помешал, Слободан Периќ произведуваше ракија Smile , додека Аризанов почина пред 1 година, исто како и Периќ кој загина во сообраќајка пред 2 години ми се чини.
Вратете се на почетокот Go down
avgvstvs

avgvstvs

Број на мислења : 7

(VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А   (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty7/5/2013, 14:03

Frogfoot напиша:
Си ги помешал, Слободан Периќ произведуваше ракија Smile , додека Аризанов почина пред 1 година, исто како и Периќ кој загина во сообраќајка пред 2 години ми се чини.

Да можеби, ништо чудно...
Вратете се на почетокот Go down
su50fighter

su50fighter

Број на мислења : 144

(VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А   (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty8/5/2013, 16:06

да имаше известување дека Аризанов почина од срцев удар како последица од катапултирањето како што пишуваше.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
(VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty
ПишувањеПредмет: Re: (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А   (VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А - Page 8 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
(VEGA31) Ноќта кога Србите го срушија „стелтот„ Ф-117А
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Воздухопловство и ПВО :: Авиони-
Отиди до: