ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Macedonian Knight

Macedonian Knight

Број на мислења : 194

САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty1/12/2014, 21:50

Каде може да се купи??
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСАМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty1/12/2014, 23:44

МИКЕИ
Вратете се на почетокот Go down
Macedonian Knight

Macedonian Knight

Број на мислења : 194

САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty1/12/2014, 23:53

Бараат нешто дозвола или можам одма да купам.
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСАМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty2/12/2014, 16:16

Милам дека не бараат, ама оди во Микеи и ќе ти кажат. За воздушна пушка треба да имаш 18 години, а за самострел незнам.
Вратете се на почетокот Go down
PanterБрој на мислења : 450

САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty2/12/2014, 18:34

HolyTemple напиша:
Милам дека не бараат, ама оди во Микеи и ќе ти кажат. За воздушна пушка треба да имаш 18 години, а за самострел незнам.

otprilika kolku denari e naeftin?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСАМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty2/12/2014, 22:07

Не знам колку пари е. Одете до Микеи и прашајте имаше неколку модели кога бев последен пат
Вратете се на почетокот Go down
kocovБрој на мислења : 137

САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty3/12/2014, 01:05

Panter напиша:
HolyTemple напиша:
Милам дека не бараат, ама оди во Микеи и ќе ти кажат. За воздушна пушка треба да имаш 18 години, а за самострел незнам.

otprilika kolku denari e naeftin?

Oд 8000 денари па нагоре
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинСАМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty17/12/2014, 22:02

Модерен самострел vs модерен панцир
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН   САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
САМОСТРЕЛ:ТИВОК И УБИСТВЕН
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: