ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Македонската воено-одбранбена индустрија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   8/8/2017, 13:36

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8666

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   11/2/2018, 13:41

Еден од новите директори на „Еурокомпозит“ од авансните пари на Владата си ѝ уплаќал на својата фирма
https://www.mkd.mk/makedonija/politika/eden-od-novite-direktori-na-eurokompozit-od-avansnite-pari-na-vladata-si

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   11/2/2018, 14:49

Како беше онаа "стани Курто да седне Мурто"
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   12/2/2018, 21:29

Laughing Laughing Laughing Laughing
И некој пак ќе рече дека ќе не биде како држава , аха да Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   6/3/2018, 13:20

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   23/3/2018, 18:14

Директорите на „Еурокомпозит“ избркаа 11 луѓе од работа, обезбедување ги чува директорите на прилепски „Еурокомпозит“ (Видео)
https://pelagonija.club/direktorite-na-eurokompozit-izbrkaa-11-luge-od-rabota-obezbeduvane-gi-chuva-direktorite-na-prilepski-eurokompozit-video/

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8666

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   21/5/2018, 21:43

Назначен нов директор на прилепски „Еурокомпозит“
http://www.libertas.mk/naznachen-nov-direktor-na-prilepski-e/

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   3/6/2018, 15:22

Анѓушев:Има заинтересирани инвеститори за „Колска“ и „Еурокомпозит“
https://www.mia.mk/mk/Inside/RenderSingleNews/404/134295669
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10306

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   4/7/2018, 14:27

ЕЛЕМ и МЕПСО ќе го спасуваат Еурокомпозит со 6 милиони денари
plusinfo
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   4/7/2018, 15:21

Momak od Gjorce напиша:
ЕЛЕМ и МЕПСО ќе го спасуваат Еурокомпозит со 6 милиони денари
plusinfo

Bandaš
eurokompozit e bledasenka na ona nekad što beše koga go napravila JNA,
ova estaro fabrikice so zastareba tehnologija.
Žalno tažno ama toa e.

_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Македонската воено-одбранбена индустрија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонската воено-одбранбена индустрија
Вратете се на почетокот 
Страна 17 of 18Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Воени новитети-
Отиди до: