ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 VHS Јуришна пушка

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty6/10/2012, 15:57


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty10/11/2012, 16:15

VHS Јуришна пушка - Page 3 2u3wcbq Антенчето од модемот Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty10/11/2012, 17:39

Ова рутер ќе да е Фрог. Laughing
Којзнае колку и e download/upload на пушкава!? Very Happy

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty10/11/2012, 17:57

Alvar напиша:
Ова рутер ќе да е Фрог. Laughing
Којзнае колку и e download/upload на пушкава!? Very Happy

манекенка!!!
Вратете се на почетокот Go down
shady3Број на мислења : 113

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty16/11/2012, 01:40

Не бе, ова касета е. Не за џабе VHS ја крстиле.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty16/11/2012, 10:44

Хахахахаха, ме изнасмеа...него Шеди кај си ти те снема Ne!

Вратете се на почетокот Go down
shady3Број на мислења : 113

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty17/11/2012, 01:39

Frogfoot напиша:
Хахахахаха, ме изнасмеа...него Шеди кај си ти те снема Ne!


Се зафатив со факултетов, колоквиуми едно друго... После Нова година би требало да бидам малку поактивен Smile
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty16/4/2013, 12:16

ВХС Д-2
VHS Јуришна пушка - Page 3 2hs516o
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty16/4/2013, 12:42

Ова ми личи на фотошоп. Цевката е од G36.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty16/4/2013, 13:05

Наводно купувале нови машини..вложувале... ништо чудно да извадат втора верзија.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: VHS Јуришна пушка   VHS Јуришна пушка - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
VHS Јуришна пушка
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: