ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Легендарниот „Калашников„ - АК

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 25 ... 45, 46, 47
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10515

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty18/3/2018, 00:03

^^^
Нови у пм
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty18/3/2018, 00:29

Џилит нови. Штета што мора да поминат низ ова.

Во US дистрибутерот го менува финишот во мат паркеризиран... што по мене е неавтентичен, далеку погрд финиш од овој орегиналниот.

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty18/5/2018, 13:44

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 IYKToRp

______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty16/11/2018, 15:00


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty7/4/2019, 21:50


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty6/5/2019, 12:50


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1215

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty6/5/2019, 13:40

И тоа Кочани човече,очекував огласот да е некој од браќата Laughing Laughing Laughing

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Braveheart993

Braveheart993

Број на мислења : 45

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty6/5/2019, 17:23

Претрес во најава.
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty30/9/2019, 16:21


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8967

Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty6/10/2019, 23:44
______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Легендарниот „Калашников„ - АК   Легендарниот „Калашников„ - АК - Page 47 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Легендарниот „Калашников„ - АК
Вратете се на почетокот 
Страна 47 of 47Отиди на страна : Previous  1 ... 25 ... 45, 46, 47

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Пешадиско вооружување и опрема-
Отиди до: