ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Тенкови - дискусија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76, 77  Next
АвторПорака
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty20/5/2017, 21:19

Вратете се на почетокот Go down
РИСБрој на мислења : 1014

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty16/7/2017, 21:17

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty14/8/2017, 15:09

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty17/8/2017, 02:34


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
ESN

ESN

Број на мислења : 1224

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty11/9/2017, 13:42

Тенкови - дискусија - Page 74 Screen11
Тенкови - дискусија - Page 74 Screen10
Новиот Т90

______________________
СЕКОГАШ И СЕКАДЕ ПРВИ
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty16/9/2017, 17:55


______________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty27/11/2017, 15:39

Ukraine to supply T-72 main battle tank spare parts to a Europian country
http://defence-blog.com/army/ukraine-to-supply-t-72-main-battle-tank-spare-parts-to-europian-country.html
Вратете се на почетокот Go down
Legija91

Legija91

Број на мислења : 1332

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty27/11/2017, 16:22

Momak od Gjorce напиша:
Ukraine to supply T-72 main battle tank spare parts to a Europian country
http://defence-blog.com/army/ukraine-to-supply-t-72-main-battle-tank-spare-parts-to-europian-country.html


Гарант ќе вадат од оние што не им се оперативни и ќе продаваат

______________________
If you're going throw hell, keep going.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty27/11/2017, 18:07

Имаат они уште какво такво произвотство
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty13/12/2017, 13:42

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Тенкови - дискусија - Page 74 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   Тенкови - дискусија - Page 74 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Тенкови - дискусија
Вратете се на почетокот 
Страна 74 of 77Отиди на страна : Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76, 77  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: