ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Тенкови - дискусија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74, 75, 76  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5815

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   24/3/2017, 10:38

Оваа е, на изглед, најдобра модернизација на 72ката што сум имал прилика да видам aplauz
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   6/4/2017, 00:02

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   13/4/2017, 12:23

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   13/4/2017, 12:41

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   15/4/2017, 13:17

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   18/4/2017, 15:52

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   27/4/2017, 19:22

Безпосаден Т-72

US defence company installs remote control kit in a Russian-made T-72 tank
http://defence-blog.com/army/us-defence-company-installs-remote-control-kit-in-a-russian-made-t-72-tank.html
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   15/5/2017, 13:17

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8677

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   15/5/2017, 15:03Брз Leclerc-ов.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   17/5/2017, 22:39

Кој ке го пере тенкот?

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тенкови - дискусија
Вратете се на почетокот 
Страна 73 of 76Отиди на страна : Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74, 75, 76  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: