ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share | 
 

 Тенкови - дискусија

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Next
АвторПорака
РИСБрој на мислења : 895

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   6/1/2017, 10:57

Ги спремаат за продавање ?
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   6/1/2017, 14:23

Не ми се верува,редовен сервис
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   16/1/2017, 00:01

Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8677

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   12/2/2017, 19:33


_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   3/3/2017, 16:18

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   10/3/2017, 23:43

Very Happy

Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   12/3/2017, 14:49

Iran’s military officially unveiled its newest Karrar main battle tank
http://defence-blog.com/news/irans-military-officially-unveiled-its-newest-karrar-main-battle-tank.htmlВратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 8677

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   12/3/2017, 14:56

Уште една варијација на тема Т-72, но морам да забележам прилично добра.

_________________
Si vis pacem, para bellum
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10313

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   12/3/2017, 15:28

Eпа Zulfiqar 3 им влечеше на Абрамс Smile
Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3753

ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   12/3/2017, 22:19

Alvar напиша:
Уште една варијација на тема Т-72, но морам да забележам прилично добра.
Копија черној орлој -Т-94.

_________________
Мијак 100 %
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тенкови - дискусија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тенкови - дискусија
Вратете се на почетокот 
Страна 72 of 76Отиди на страна : Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: