ОДБРАНА 
HomeРегистрирајте сеВлезfacebookОдбрана Форум YouTubeОдбрана Форум-Аndroid app

Share
 

 Воени теренски возила

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next
АвторПорака
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty7/3/2012, 14:59Оваа работа е нова или веќе е влезена во употреба? Баш ме интересира какви перформанси поседува, во споредба со класичната.
Вратете се на почетокот Go down
AlexGreat

AlexGreat

Број на мислења : 277

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty8/3/2012, 22:01

Еве нешто поврзано со погорното видео..

Воени теренски возила - Page 3 164346_70051009_Miselin%20Tvil%20%281%29

Воени теренски возила - Page 3 155799_66545374_run%20flat%204

Воени теренски возила - Page 3 155799_66545374_run%20flat%203

Воени теренски возила - Page 3 155799_190129631_run-flats%202

Воени теренски возила - Page 3 155799_45893357_Run%20Flat

а еве на што работи Мишелин..

Воени теренски возила - Page 3 164346_190138494_Sicherheitsreifen_BMK

______________________
Born to be Macedon!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty15/3/2012, 12:58

Читам русите ќе ги примат првите 57 повеќенаменски оклопни возила Linx до крајот на годинава и дека ќе бидат разместени во областа на кавкаската република. Склопувањето на возилата ќе се одвива во Русија.
Вратете се на почетокот Go down
Momak od Gjorce

Momak od Gjorce

Број на мислења : 10546

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty15/3/2012, 13:12

Вајда мислиш на Lynx...

Воени теренски возила - Page 3 Scaled.php?server=851&filename=164340050Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty15/3/2012, 14:09

Momak od Gjorce напиша:
Вајда мислиш на Lynx...

Воени теренски возила - Page 3 Scaled.php?server=851&filename=164340050
Мене страшно ми личат на Хамерите

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty15/3/2012, 20:26

Да да на Lynx мислев , на Ивекото , се извинувам Smile Добри се но читав дека оклопот баш и не му на толку добар како на Тигр-от на пример.
Вратете се на почетокот Go down
SIG

SIG

Број на мислења : 5816

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty22/3/2012, 01:13

Eве имам една за на позадина да си ја ставите.. ова е најлудото нешто што сум го видел! affraid affraid affraid

Воени теренски возила - Page 3 2705_60526493_afg-humwee
Вратете се на почетокот Go down
Генерал

Генерал

Број на мислења : 2340

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty22/3/2012, 01:47

Frogfoot напиша:
Eве имам една за на позадина да си ја ставите.. ова е најлудото нешто што сум го видел! affraid affraid affraid

Воени теренски возила - Page 3 2705_60526493_afg-humwee

Хахаха. Ова може е волшебно килимче, од оние што летаат.

______________________
Потта штеди крв!
Вратете се на почетокот Go down
Alvar

Alvar

Број на мислења : 9004

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty23/3/2012, 01:49

Вратете се на почетокот Go down
Зоран

Зоран

Број на мислења : 3770

Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty23/3/2012, 16:31

Alvar напиша:
UNIMOG imaa lavovite.
top mashina.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Воени теренски возила - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Воени теренски возила   Воени теренски возила - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Воени теренски возила
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 41Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ОДБРАНА :: Копнено вооружувње :: Оклопни и транспортни средства-
Отиди до: